Hakkımızda

HUBUDER

HUBUBAT TEDARİKÇİLERİ DERNEĞİ (HUBUDER) hububat ticareti ile uğraşan firmaları aynı çatı altında toplamak ve tahıl ticaretinde sektör ve ülke menfaatlerine katkıda bulunacak uygulamalara öncülük etmek amacıyla kurulmuştur.

Hubuder’in amacı; demokrasi, hür teşebbüs, fikir ve inanç özgürlüğü ilkelerine bağlı kalmak suretiyle üyeleri arasında dayanışmayı teşvik etmek ve serbest ticarete yönelik engellerin kaldırılması için girişimlerde bulunarak hububat ticaretindeki potansiyellerin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır. Bu çerçevede sektörün uluslararası entegrasyon ve rekabet gücünün arttırılması için çalışmalarda bulunur, kamu ve özel sektör arasındaki eşgüdümü sağlar, kamuoyu ve resmi kuruluşlar nezdinde sektörü temsil eder, tahıl ticaretini ilgilendiren sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyu ve ilgili mercilere duyurur,üyeleri arasında ticaretin geliştirilmesi, ortak etik kurallar ve kontratlar oluşturulması için faaliyetlerde bulunur.

Agron Tarım Ürünleri Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti. sahibi Gülfem Eren başkanlığında kurulan HUBUDER’in Yönetim Kurulu yedi kişiden oluşmaktadır. TOKAY Danışmanlık Limited Şirketi’nden Hikmet ÖZKAN Başkan Yardımcısı görevini üstlenirken, Yönetim Kurulu’nun diğer üyeleri; MPM Gıda San ve Tic. A.Ş.’ den Pelin ÖZER , Eser Nakliyat Demir ve Tarım Ürünleri İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti’den Necati GÜLBAHAR, Atılım Tarımsal Muh.San. ve Dış Tic.Ltd.Şti’den Yahya KASSAP, Aston Tarım Gıda İç ve Dış Ticaret A.Ş.’ den Ali Selçuk KAYA ve Serka Tarım Ürünleri San ve Tic. A.Ş’ den Kayhan ERDOĞAN’dan oluşmaktadır.

Dernek merkezimiz İstanbul’da olup Ankara’da da temsilciğimiz bulunmaktadır.

YUKARI